Digitální transformace a Siemens Xcelerator

Digitální transformace a Siemens Xcelerator

22. 02. 2024

Většina podniků by mohla být efektivnější, flexibilnější a udržitelnější díky digitalizaci. Přesto se jen část z nich odhodlala na cestu digitální transformace vykročit. A právě o digitální transformaci a platformě pro tuto oblast, Siemens Xcelerator, hovoříme s Františkem Podzimkem, odborníkem ze společnosti Siemens na strategie digitální transformace v oblasti průmyslu.

Siemens Xcelerator je otevřená digitální obchodní platforma, která přináší nové příležitosti pro všechny hráče na poli digitalizace průmyslu. Svým rozsahem pokrývá také chytrou infrastrukturu, budovy nebo třeba energetiku. Siemens Xcelerator propojuje zákazníky, partnery a vývojáře a poskytuje unikátní prostředí a standardy pro efektivní spolupráci na poli digitalizace a inovací.

Poslouchat na Spotify Poslouchat v Apple Podcasts Poslouchat v Podcastech Google


V podcastu Technologie kolem nás se věnujeme zejména rozhovorům s odborníky na technologie, které jsou nezbytnou součástí našeho každodenního života. Naše témata souvisí s digitalizací, automatizací i inteligentní infrastrukturou nebo s oblastí vědy a výzkumu.

Líbil se vám článek?